6 skonių rinkinys, Satislent "Six pack"

Jei dar neturite savo mėgstamiausio skonio - puiku! Esate ten, kur turite būti :) Esame paruošę Satislent "Six pack" rinkinį - kurį įsigyję turėsite galimybę išbandyti visus Satislent "Original" skonius! Į pakuotę įeina po vieną porciją (120 g.) šių skonių: Satislent "Vanilla", Satislent "Latte", Satislent "Lemon", Satislent "Strawberry", Satislent "Chocolate", Satislent "Coconut" ir žinoma - Plaktuvė dovanų - tam, kad kokteilis būtų suplaktas teisingai.

* Prisiminkite, kad Satislent mišiniai maisto kokteiliams yra negendantys, todėl nereikia jo laikyti šaldytuve - tačiau suplakus kokteilį rekomenduojame suvartoti iš karto arba per kelias valandas.

6 skonių rinkinys, Satislent "Six pack"
6 skonių rinkinys, Satislent "Six pack"
6 skonių rinkinys, Satislent "Six pack"
6 skonių rinkinys, Satislent "Six pack"

Skonių rinkinys (6 porcijos)

  • 1 Satislent "Vanilla"
  • 1 Satislent "Strawberry"
  • 1 Satislent "Chocolate"
  • 1 Satislent "Lemon"
  • 1 Satislent "Coconut"
  • 1 Satislent "Latte"
+
  • Plaktuvė
23,50 €
Su mokesčiais

Pilnai subalansuotas

Kiekviena porcija suteikia subalansuotą visų rekomenduojamų maistinių medžiagų kiekį.

Atsiliepimai (2)

Vytautas

Sau 20, 2021
5
(5/5
Kokybiška ir tvarkinga.
Labai vargina gaišti laiką ir energiją maisto ruošimui, todėl jau seniai ieškojau variantų, kaip šį reikalą supaprastinti. Išbandžiau "Six pack" rinkinį, labai patiko. Jokių šalutinių poveikių. Prieš darbą spėju papusryčiauti per 10 minučių. Apskritai maniau, kad bus beskonis mišinys, bet gėrimas man labiau primena tokį pieno kokteilį. Iš skonių... Skaityti daugiau
 
Julija T.

Lap 4, 2020
5
(5/5
Puikus rinkinys išbandymui
Labai patiko rinkinys, nes buvo 6 skirtingi skoniai, atradau kurie man patinka labiausiai (citrinų ir kavos). Dabar drąsiai juos užsisakinėsiu didesniais kiekiais. Prieš tai pirkau visą didelę 7 porcijų pakuotę braškių skonio-šiek tiek atsibodo tas pats, dabar žinau, kad yra daugiau gerų skonių.
Gertuvė-plakiklis labai kokybiškas, puikiai... Skaityti daugiau
 
Puslapis: 1

Pridėti atsiliepimą