Alt

Satislent mišiniai maisto kokteiliams yra plaktuvėje paruošiamas skanus ir visapusiškai subalansuotas maistas. 

Šio maisto sudėtyje slypi energija, skaidulos, angliavandeniai, baltymai, riebalai, sočiosios veiksmingos rūgštys, vitaminai ir mineralinės medžiagos. 

Satislent gamybos procese naudojami Ispanijos saulės nugairinti produktai, juose NĖRA GMO, tinka visoms mitybos rūšims - ir veganams, ir vegetarams, ir visavalgiams.

Satislent ištobulinti skoniai - tai skirtingų spalvų ir  tonų - "Lemon", "Strawberry", "Latte", "Coconut", "Vanilla", "Chocolatte", taip pat "Original" - skoniai. Šiame pasirinkime savo mėgstamiausią atras kiekvienas.

Galbūt sportuoji ir tavo organizmui reikia daugiau baltymų ir geležies? Išbandyk Satislent "Sport" versiją!

Satislent mišiniai maisto kokteiliams yra skirti dideliu tempu gyvenančiam žmogui, kuris vertina savo laiką ir neaukoja dėl jo sveikatos.

Tam, kad būtume produktyvūs - turime jaustis sotūs ir būti energingi. Satislent mišiniai maisto kokteiliams yra paruošiami per porą minučių, todėl mūsų klientai jau seniai pamiršo žodį "Esu alkanas" :)

Satislent visavertis maistas - mišiniai maisto koteiliams gaminami iš tikro maisto: avižų, pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus, linų sėmenų, kukurūzų miltų, sojos, žirnių baltymų ir daug daugiau ...

Kita vertus, įprasti maisto pakaitalai yra pagrįsti hipokalorinėmis dietomis, jose trūksta natūralių maistinių medžiagų, tad energijos retai užtenka visai dienai.

Mūsų produktus galite nusipirkti internetu ir atsiimti sau patogioje vietoje.

Prekes išsiunčiame tą pačią arba kitą darbo dieną po apmokėjimo, todėl savo pamėgto skonio maisto kokteilį turėsite galimybę pasigaminti už poros dienų nuo užsakymo įvykdymo.

Turi daug sekėjų? O gal nori prisidėti prie mūsų produkto platinimo?

Džiugi naujiena tiems, kas labai nori prisidėti prie mūsų produkto plėtros!

Esame sukūrę partnerių programą, todėl jei esi nusiteikęs skatinti potencialius klientus rūpintis savo sveikata bei energinga diena - susisiek team@futurefood.lt - galėsime aptarti sąlygas ir savo ruožtu sužinosi daugiau apie partnerių sistemą.